Jak działa subskrypcja kawy Best Way Beans?

#01

Wypełnij krótki quiz

Kliknij przycisk "Rozpocznij subskrypcję" i wypełnij prosty quiz.  Powiedz nam: jaką metodą przygotowujesz swoją kawę, jakie smaki lubisz, ile kawy chcesz pić i jak często chcesz ją dostawać - do wyboru masz dwie opcje, co 2 lub co 4 tygodnie.

Quiz wystarczy wypełnić tylko raz. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz pamiętać o ponownym zamawianiu kawy. 

#02

Wybierzemy i wypalimy dla Ciebie kawę

Na podstawie Twoich odpowiedzi z quizu wybierzemy kawę, która najbardziej będzie odpowiadała Twoim smakom i wybranej metodzie parzenia. Następnie wypalamy ją dla Ciebie zaraz przed wysyłką. Po wypaleniu kawa "odpoczywa" 5 dni, właśnie po takim czasie jest najlepsza w smaku - potem wysyłamy ją prosto do Ciebie!

Każdą z naszych kaw możesz ocenić! Dzięki temu z miesiąca na miesiąc będziemy mogli dostarczać Ci coraz lepszą kawę. 

#03

Wyślemy kawę prosto do Ciebie

Po 5 dniach od wypalenia, kiedy kawa już odpocznie, wysyłamy ją prosto pod Twoje drzwi. To tyle! Od tego momentu regularnie będziemy dostarczać Ci świeżą kawę, a Ty możesz pożegnać się z jeżdżeniem po kawę do sklepu czy ciągłym zamawianiem jej przez internet.

Wszystko jest wygodne i w pełni automatyczne, łącznie z płatnością, która odbywa się co 4 tygodnie, przed każdym ponownym zamówieniem. 

To tyle - ciesz się pyszną kawą!


Pamiętaj, że zawsze dostajesz od nas świeżą kawę. Właśnie dlatego wypalamy ją wyłącznie raz w tygodniu, a wysyłkę robimy w najbliższy wtorek od momentu złożenia zamówienia.

A jeśli jeszcze nie jesteś pewien czy nasza subskrypcja jest dla Ciebie, zacznij od pakietu testowego.  

Zacznij pić pyszną, świeżą kawę już dzisiaj!

Rozpocznij subskrypcję