Zacznij swój dzień od świeżej, aromatycznej kawy.

Dostarczać świeżą, wysokiej jakości, smaczną kawę, do każdego kto ją uwielbia. To właśnie ta idea od samego początku towarzyszyła nam, kiedy tworzyliśmy Best Way Beans.


Zanim zaczęliśmy pracować nad subskrypcją kawy bardzo długo szukaliśmy łatwego i prostego sposobu na to, żeby codziennie rano pić smaczną, świeżą i aromatyczną kawę. 

Zadanie, które przed sobą postawiliśmy nie było jednak wcale takie proste. Po pierwsze - dobrej kawy nie da się kupić w pierwszym lepszym sklepie. Po drugie - nie wiedzieliśmy o tym, że istnieje kawa speciality, czyli kawa przyjemna w smaku i pozbawiona goryczy.

W odpowiedzi na nasze poszukiwania powstało Best Way Beans. Chcemy, żeby każdy kto uwielbia pić świeżą kawę mógł to robić codziennie. Chcemy oszczędzać Twój czas, a jednocześnie umożliwić picie kawy w jej najlepszym wydaniu. Dlatego wypalamy ją specjalnie dla Ciebie, w jednej z najlepszych palarni kawy w Polsce - Mała Czarna - i dostarczamy prosto pod Twoje drzwi.Co miesiąc możesz pić inną kawę lub jeśli jakaś wyjątkowo Ci zasmakuje - tą samą. Wystarczy, że dasz nam znać. A co najlepsze w Best Way Beans za kubek kawy płacisz mniej niż 4 zł - czyli 3 razy mniej niż w swojej ulubionej kawiarni.

Wszystko robimy po to, żebyś codziennie, zaraz po wstaniu z łóżka, mógł cieszyć się pyszną, świeżą i aromatyczną kawą.

Chcesz pić świeżą kawę każdego dnia?
Rozpocznij subskrypcję