Najczęściej zadawane pytania

Kawa speciality to kawa najwyższej jakości. Jednak ten tytuł nie jest jej przyznawany przez zespoły marketingowców, stojące za dużymi markami kawy.

Co roku, po zbiorach, kawa poddawana jest testom sensorycznym. W ich trakcie ocenia się jakość zielonego ziarna, a po wypaleniu również smak i aromat kawy. Żeby otrzymać tytuł speciality, próbka kawy, musi zostać oceniona najwyżej w testach i uzyskać minimum 80 na 100 punktów

Dzięki temu, pijesz najlepszą z możliwych kaw

Dla porównania - kawy w sklepie zazwyczaj otrzymują mniej niż 50 punktów i klasyfikowane są jako odpad. Więcej o tym, możesz przeczytać w naszym artykule o kawie speciality.

Wszelkie inforamcje na temat tego jak działa nasza subskrypcja znajdziesz w sekcji "Jak to działa?". Jeżeli jednak będziesz mieć wątpliwości lub pytania - napisz do nas przez czat na stronie :)

Zielone ziarno ściągamy z wybranych plantacji z całego świata prosto do Wrocławia i wypalamy kawę w jednej z najlepszych palarni w Polsce - Mała Czarna. To właśnie stąd paczki trafiają prosto do Ciebie.

Nie potrzebujesz ekspresu. Naszą kawę możesz zaparzyć w również w kawiarce, dripie V60, chemexie, AeroPressie, French Pressie, a nawet w syfonie lub tygielku. Możesz też zrobić z niej cold brew!

Przydać może się też młynek (bardzo polecamy używać!), ale jeśli go nie masz, dostarczymy Ci wcześniej zmieloną kawę.   

Wybrany rozmiar subskrypcji: 250 g, 500 g lub 1 kg dostaniesz od nas raz lub dwa razy w miesiącu. Ty decydujesz czy wolisz dostać w ciągu miesiąca 2 x 500 g czy 1 x 1 kg kawy.  

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i klikniesz przycisk "wstrzymaj subskrypcję".

Tak! Wystawiamy też fakturę VAT. Napisz do nas a prześlemy ją na Twój adres email.

Chciałbyś pić świeżą kawę każdego dnia?

Rozpocznij subskrypcję